הבור

ישוב: פתח תקווה > אזור: תל אביב יפו והסביבה

לופט הבור בפתח תקווה נמצא במקום מבודד למסיבות כייפית מרעישות ללא הגבלה!!

(5)

וילת אירוח

לופט פתח תקווה


•    מחפש לופט פתח תקווה?
•    מעוניין להקים את האירוע שעליו חלמת?
•    לופט בפתח תקווה עם כל הפינוקים האפשריים?


פתח תקווה היא עיר מרכזית מאוד כיום. היא נמצאת במרחק של כ 10 דקות מתל אביב ולכן נחשבת אחת הערים המרכזיות. ומכיוון שפתח תקווה התפתחה בשנים האחרונות היא מציעה מגוון לופטים בפתח תקווה למטרות שונות והכל במרחק נגיעה ממרכז תל אביב אם רוצים לשלב אטרקציות, מסעדות ועוד.

לופט פתח תקווה – למה דווקא פה?

יש מגוון סיבות ללמה דווקא לבחור בלופט בפתח תקווה ולא בכל מקום אחר. כאמור הקירבה לתל אביב, אך עם זאת זה לא בתוך תל אביב ולכן אין בעיות חנייה. לופט פתח תקווה מחירים משתלמים הרבה יותר, ונוח מאוד להגיע מכל אזור המרכז היום לתוך פתח תקווה. פתח תקווה היא עיר הגודלת ומתפתחת מיום ליום ויש בה הכל היום. היא ממוקמת במרכז הארץ אך עם זאת שקטה יותר.

לופט פתח תקווה – מה הוא כולל?

שלל לופטים בפתח תקווה כוללים את הרהיטים החדשים והנוחים ביותר, טכנולוגיה מתקדמת, אביזרים שונים ומגוונים כגון שולחנות ביליארד, בריכה, ג'קוזי,אולם ריקדים, מרחב לאכילה ושתייה ועוד. לופט פתח תקוה בנוי נוח ומותאם לכל אירוע שתבחרו. אנו גמישים ולכן אם תראו לופטים בפתח תקווה שתירצו לשנות בהם ולהזיז את עיצוב הפנים – הכל מודולרי וניתן לעשות זאת ללא כל בעיה.

מה זה בכלל לופט?

לופט בדרך כלל עובר שינוי מבני וחלוקה מחדש של החלל בתוך המבנה עצמו. כך כשאנו ניגשים לשפץ ולעצב לופט אנו יכולים לעשות ממנו כל דבר. הלופט הוא חלל רחב וגדול. בדרך כלל יוצרים לופט ממחסן ישן שלא בשימוש או ממשרד גדול שהיו בה הרבה עובדים.לכן הלופט בפתח תקווה ממוקם באזורי תעשייה בדרך כלל ולא במרכז העיר, בגלל השימוש הקודם, ולדבר זה יתרונות רבים. אם תבחר לקיים אירוע במתחם לופט פתח תקווה לא תצטרך לדאוג משכנים שהמוזיקה תפריע להם, ולא תצטרך לדאוג מבעיות חנייה –המקום משופע בחניונים של עובדי המקום שבשעות הערב לא נמצאים במקום.

לופט פתח תקווה - שימושים נוספים

כאמור ניתן לקיים אירועים במגוון לופטים בפתח תקווה אירועים כגון מסיבות שונות, ארועי חברה, ערבי גיבוש, ערבים אינטימיים, ערבי קריוקי ועוד ועוד. אך ניתן גם להשכיר או לקנות מאיתנו את הלופט למטרות שונות ומגוונות נוספות כגון:

•    דירה לזוג רחבת ידיים ומוארת הממוקמת רחוק ממרכז בדרך העיר כלל באזור התעשייה סגולה ולכן גם זולה יותר. חשוב לציין כי דווקא לשכור לופט פתח תקווה למשפחה יהיה פחות נוח בגלל המיקום המרוחק מגני ילדים ובתי ספר.
•     סטודיו לאומנות או כל דבר נוסף.
•    מקום קבע לסנדאות שונות כגון סדנאות בישול, סדנאות תפירה ועוד.
וכמובן כל רעין נוסף שיעלה לך. אתה בוחר את המטרה לשמה אתה משכיר לופט פתח תקווה סגולה והמרכז.


לופטים במרכז
לופט למסיבת רווקים - ככה זה נראה!